Haber Detayı
04 Şubat 2018 - Pazar 16:44
 
BAŞKAN NESRULLAH TANĞLAY GÜVEN TAZELEDİ
3 Şubat 2018 saat 12:00’de düzenlenen Ak Parti 6. Olağan İl kongresinde güven tazeledi
BİTLİS Haberi
BAŞKAN NESRULLAH TANĞLAY GÜVEN TAZELEDİ

 İsmail Eren Spor Salonunda 6. Olağan İl kongresinde partililere hitap eden Sayın Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayip ERDOĞAN ’’Millet olmak öyle kolay değildir, köklü bir ortak geçmişiniz, ortak idealleriniz, müşterek değerleriniz, müşterek sembolleriniz yoksa millet olamazsınız!… sadece sıradan bir topluluk olarak kalırsınız’’ dedi; Kongrenin hayırlara vesile olmasını dileyen ERDOĞAN gençlerden gelen ’’Reis bizi Afrin’e götür’’sloganına cevaben İnşallah Afrine gitmek gerektiği zaman beraber gideceğiz… ‘ne diyoruz yürüyeceksin ki millet arkandan yürüyecek’ ve adımı böyle atacağız dedi.

 

İsmail eren spor salonunda 6. Olağan il kongresinde Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı,  Bitlis Milletvekili Vedat DEMİRÖZ Bitlis’ li hemşerilerine hitap etti. Birlik ve beraberlik mesajları verdi. Sayın DEMİRÖZ görev alacak yeni teşkilata da çalışmalarında başarılar diledi.

 

 Ak Parti Bitlis İl Başkanı Nesrullah TANĞLAY Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip ERDOĞAN’ ın Teşrifleriyle gerçekleştirdiğimiz 6. Bitlis olağan İl Kongremize yoğun teşrif, destek ve katkıları için bütün Bitlis halkına ve delegelere sonsuz şükranlarımı sunarım ve beni ikinci defa bu göreve layık gören başta Sayın Genel Başkanımız Recep Tayip ERDOĞAN’ a ve Ak Parti genel Başkan Yardımcısı Sayın Vedat DEMİRÖZ’ e Sonsuz Teşekkür ediyorum dedi, ve bu kutlu yolda durmak yok yola devam diyoruz, Sözleriyle konuşmasını tamamladı.

Kaynak: (ADM) - ADİLCEVAZ MEDIA Editör:
Etiketler: BAŞKAN, NESRULLAH, TANĞLAY, GÜVEN, TAZELEDİ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
BAŞKAN NESRULLAH TANĞLAY GÜVEN TAZELEDİ
BAŞKAN NESRULLAH TANĞLAY GÜVEN TAZELEDİ
BAŞKAN NESRULLAH TANĞLAY GÜVEN TAZELEDİ
BAŞKAN NESRULLAH TANĞLAY GÜVEN TAZELEDİ
Yorumlar
Haber Yazılımı