Haber Detayı
06 Nisan 2021 - Salı 09:02
 
Adilcevaz Kızılay Şubesinden Kırtasiye Yardımı
Adilcevaz Kızılay Şubesinden Kırtasiye Yardımı
GÜNDEM Haberi
Adilcevaz Kızılay Şubesinden Kırtasiye Yardımı

Adilcevaz’da cumhuriyet Yatılı Bölge Okulunda öğrenim gören öğrencilere Türk Kızılay Adilcevaz Şubesi tarafından çanta ve kırtasiye yardımı yapıldı. 

 

Türk Kızılay Adilcevaz Şubesi tarafından Cumhuriyet Yatılı Bölge Okulunda (YBO) öğrencilerine çanta ve kırtasiye yardımı yapıldı. Kırtasiye yardım paketlerinin teslim törenine Türk Kızılay Adilcevaz Şube Başkanı Çağlar Toğal, yatılı bölge okul müdürü Vedat Altay, okul yöneticileri ve öğretmenler katıldı.

 

Türk Kızılay Adilcevaz Şube Başkanı Çağlar Toğal, “Kızılay olarak genel merkezimizin bize gönderdiği kırtasiye setine biz Adilcevaz yatılı bölge okuluna getirerek dağıtımı gerçekleştirdik. Setlerin içerisinde 6 adet defter, sırt çantası, boyama kalemleri, el dezenfektanı, maske, kalem, silgi gibi tüm kırtasiye ürünleri bulunmaktadır. Türkiye’de eğitime destek programı kapsamında Kızılay genel merkezi tarafından düzenlenen kampanya ile ülkemizde ki tüm YBO’lara setler ulaştırılıyor. Kızılay olarak öğrencilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (ADM) - ADİLCEVAZ MEDIA Editör: Cengiz VELİOĞLU
Etiketler: Adilcevaz, Kızılay, Şubesinden, Kırtasiye, Yardımı,
Yorumlar
Haber Yazılımı