Haber Detayı
01 Nisan 2021 - Perşembe 14:00
 
Adilcevaz’da Yeni Bir İşyeri Daha Açıldı
Adilcevaz’da Yeni Bir İşyeri Daha Açıldı
GÜNDEM Haberi
Adilcevaz’da Yeni Bir İşyeri Daha Açıldı

Bitlis’in Adilcevaz ilçesinde Cevdet ve Nahit Kapucu kardeşler tarafından açılan ‘Bereket Tarım’ isimli işyeri hizmete açıldı.

 

Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı karşısında açılan işyerinin açılışına Adilcevaz Belediyesi Başkanvekili Aslan Alatlı, Başkan Yardımcısı Celal Erkoç ve vatandaşlar katıldı.

 

Belediye Başkanvekili Aslan Alatlı, ilçeye yeni bir işyerinin daha açılmış olmasının sevindirici olduğunu belirterek, "İlçemizde son günlerde pandemiye rağmen yeni işyerlerinin açılması bizleri sevindirmektedir. İlçemize kazandırılan yeni işyerlerinin yanı sıra bugünde Cevdet ve Nahit Kapucu kardeşlerin tarım aletleri üzerine açmış oldukları işyerinin açılışını yapıyoruz. Hemşerilerimin bu tür mekânlara sahip çıkmalarını temenni ediyorum. Bu işyerinin hemşerilerimize ve ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Kendilerine işyerlerinde bol kazançlar diliyorum" dedi.

 

İşyeri sahibi Cevdet Kapucu ise yaptığı açıklama da, iş yerini Adilcevaz halkına daha kaliteli ve daha ekonomik olarak hizmet vermek için açtığını söyledi.

 

Cevdet Kapucu 35 yıldır ilçeye kahvecilik alanında hizmet verdiğini ve artık böyle bir iş yeri açmaya karar verdiğini ifade ederek, “İlçemizde 35 yıl boyunca kahvecilik yaptım. Amacım imkanlarımız dahilinde her zaman bu güzel ilçemize hizmet vermektir. 35 yıllık kahvecilik mesleğinin ardından böyle bir iş yeri açmaya karar verdim. Bütün hazırlıklarımızı yaptıktan sonra iş yerimizi açarak hizmete sunduk. Kaliteli ve uygun fiyat anlayışımızla halkımızın hizmetindeyiz. İş yerimizde traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere çapa motoru, bahçe motoru, hızar, süt sağım makinesi gibi tarım aletleri bulunmaktadır. Tüm hemşerilerimizi işyerimize bekleriz” dedi.

Kaynak: (ADM) - ADİLCEVAZ MEDIA Editör: Cengiz VELİOĞLU
Etiketler: Adilcevaz’da, Yeni, Bir, İşyeri, Daha, Açıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı