Yazı Detayı
06 Kasım 2018 - Salı 15:56
 
SİYASET ARAMIZA NİFAK SOKMAMALI
Cengiz Velioğlu
cengizvelioglu3@gmail.com
 
 

SAYGIDEĞER ABİLERİM KARDEŞLERİM NE OLURSA OLSUN BİR ARADA VE KARDEŞÇE YAŞAYACAĞIMIZI ASLA UNUTMAMALIYIZ VE SİYASET ARAMIZA NİFAK SOKMAMALI

 

 

Kıymetli hemşerilerim, 30 Mart 2019 tarihinde kısmet olursa ve hayırlısı ile bir yerel seçim geçireceğiz. Bu seçimlerde şu günlerde aday belirleme dönemini yaşamaktayız, tabi ki aday konusunda olsun partilerdeki gelişmeler herkesi memnun etmeyebilir. Bunlar normal şeyler. İnşallah 5 ay sonra secim bitmiş olacak ve biz yine Adilcevazlılar olarak bir arada yaşıyor olacağız.

 

 

BİRBİRİMİZİ İNCİTMEYELİM

 

 

Kıymetli hemşerilerim, kısaca demek istediğim şu, birbirimizi kırmadan, incitmeden, demokratik bir şekilde seçimi atlatmamız temennisi ile siz kıymetli hemşerilerimden özellikle istediğim şudur; A partili arkadaşım da B partili arkadaşım da biri birini incitecek, kıracak, gücendirecek,  herhangi bir söz söylememesidir. Çünkü sonuca baktığımız zaman, hepsi bu ilçenin insanı. Bu ilçede beraber bir arada yaşamak zorunda olduğumuzu, bir seçim hevesi uğruna yarın birbirimizin yüzüne bakamayacak veya baktığımızda yüzümüz kızaracak bir hal olmamasına dikkat edelim.

 

 

SİYASET KİMSEYE BAKİ DEĞİL      

 

 

Geçmişe baktığımızda bu dünyadan ne insanlar, ne siyasetçiler gelip geçti, hiç bir şeyin baki olmadığı gibi, siyaset de baki değil ve sonu vardır ve de hesabi vardır

 

 

Saygıdeğer Adilcevazlı ağabeylerim, kardeşlerim, (Adilcevazmedia)  Haber sitesi genel yayın koordinatörü olarak sizlere saygı ve hürmetlerimi sunar seçim havasına girdiğimiz şu günlerde çevremizdeki insanlarla ilişkilerimizde daha dikkatli olmamız gerektiğine inanıyor ve siz hemşerilerimden özellikle istiyorum. Bu seçimin ülkemize ve Adilcevzımıza hayırlı olmasını diliyorum kalın sağlıcakla.

 

www.adilcevazmedia.com Cengiz Velioğlu

 
Etiketler: SİYASET, ARAMIZA, NİFAK, SOKMAMALI,
Yorumlar
Haber Yazılımı