Haber Detayı
08 Ağustos 2018 - Çarşamba 11:23
 
VAHİT KİLER'İN 8 AĞUSTOS BİTLİS'İN KURTULUŞ GÜNÜ MESAJI
VAHİT KİLER'İN 8 AĞUSTOS BİTLİS'İN KURTULUŞ GÜNÜ MESAJI
GÜNDEM Haberi
VAHİT KİLER'İN  8 AĞUSTOS  BİTLİS'İN KURTULUŞ GÜNÜ MESAJI

Ak Parti, Bitlis milletvekili Vahit Kiler 8 Ağustos Bitlis'in düşman işgalinden Kurtuluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Vahit Kiler Bitlis’imiz, bundan 102 yıl önce düşman işgalinden kurtulmak, yurdunu düşmana karşı savunmak için bütün imkânsızlıklara rağmen birlik ve beraberlik ile düşmana karşı Gelerek Her karış toprağımız şehitlerimizin kanlarıyla sulanmıştır” dedi.
 

Vahit Kiler “Tarihin Her döneminde aziz milletimiz bağımsızlık destanına imza atarak şanlı bayrağımızı ülkemizin her köşesinde dalgalandırmıştır. 8 Ağustos'ta Bitlis'te, Çanakkale'de, 15 Temmuz'da Şehitler Köprüsü’nde, bu bayrağın her zaman dalgalanacağını, bu millete boyunduruk vurulmayacağını tüm dünyaya öğretmiştir.”

Bitlis milletvekili Vahit Kiler , “Kahramanca yurdunu savunurken hakka yürüyen tüm şehitlerimizi saygı ve minnetle yâd ediyor, şeref ve kahramanlık gününün birlik ve beraberlik içerisinde coşkuyla geçmesi dileğiyle tüm hemşerilerimizin Kurtuluş Bayramını kutluyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

www.adilcevazmedia.com  Cengiz Velioğlu

 

Kaynak: (ADM) - ADİLCEVAZ MEDIA Editör: Cengiz VELİOĞLU
Etiketler: VAHİT, KİLER'İN, , 8, AĞUSTOS, , BİTLİS'İN, KURTULUŞ, GÜNÜ, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı