Haber Detayı
03 Haziran 2018 - Pazar 18:18
 
Vahit Kiler Adilcevaz İçin 100 Yataklı Hastane ve Çağrı Merkezi Sözünü Verdi
Vahit Kiler Adilcevaz İçin 100 Yataklı Hastane ve Çağrı Merkezi Sözünü Verdi
SİYASET Haberi
Vahit Kiler Adilcevaz İçin 100 Yataklı Hastane ve Çağrı Merkezi Sözünü Verdi

Ak Parti Bitlis Milletvekili Adayı Vahit Kiler Adilcevaz’da Köy Muhtarları, Taşerondan kadroya geçen işçiler ve Korucularla bir araya gelerek 24 Haziran'da yapılacak 27. Dönem Milletvekili seçimleri için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve Partisine destek istedi.

AK Parti İlçe Başkanlığının tertip ettiği programda Köy Muhtarlarla buluşan AK Parti İl Başkanı Nesrullah Tanglay, Ak Parti Bitlis Milletvekili Adayı Vahit Kiler, Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy muhtarların sorunlarını dinlediler. 

Daha sonra Taşerondan Kadroya Geçen işçiler ve korcularla buluşan Ak Parti Heyeti 24 haziranda yapılacak olan seçimlerin önemine değindiler. 

Ak Parti Bitlis Milletvekili Adayı Vahit Kiler yaptığı konuşmada; yıllardır kanayan bir yara olan Taşeron sorunu hükümetimiz tarafından çözüldü, emin olun 24 hazirandan sonra çeşitli haklar ve maaş artışlarıyla özlük haklarınızda genişleyecektir. Ayrıca Korucularımızın Sigorta işlemleri ve hakları genişletilerek devam ediyor. Korucularımız bizlerin bir sigortasıdır ve bizler her zaman yanlarında olduk. Köylerimizdeki problemlerimizi biliyoruz ve bunu gene bizler Ak Parti hükümeti olarak çözeceğiz. HDP’nin şuan da 2 Milletvekili var şuana kadar size ne hizmet ettiler hangi sorununuzu çözdüler hanginizin telefonuna cevap verdiler buyurun söyleyin. Bu sebeple istiyoruz ki sizlerin destekleriyle güçlü bir şekilde gidelim meclise. Ben sizlerden oy değil destek istiyorum sizlerde bir nefer gibi çalışın ve elimizi güçlendirin ki bizlerde daha iyi hizmet edelim. Adilcevaz için önceliğimiz en az 200 kişilik çağrı merkezi, 200 kişilik dikim atölyesi ve 100 yataklı büyük bir hastane olacak dedi.

Programda AK Parti İl Başkanı Nesrullah Tanglay, Ak Parti Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy ve İlçe Başkanı Hamdi Tutçu konuşma yaptılar.

www.adilcevazmedia.com

cengiz velioğlu

Kaynak: (ADM) - ADİLCEVAZ MEDIA Editör: Cengiz VELİOĞLU
Etiketler: Vahit, Kiler, Adilcevaz, İçin, 100, Yataklı, Hastane, ve, Çağrı, Merkezi, Sözünü, Verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı