Haber Detayı
10 Şubat 2018 - Cumartesi 14:38
 
ÜMİT ALDAĞ GÜVEN TAZELEDİ
ÜMİT ALDAĞ GÜVEN TAZELEDİ
ADİLCEVAZ Haberi
 ÜMİT ALDAĞ GÜVEN TAZELEDİ

 ÜMİT ALDAĞ GÜVEN TAZELEDİ

 Adilcevaz Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığının seçimi Adilcevaz Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünün toplantı salonunda yapıldı. 229 kişinin oy kullandığı Adilcevaz esnaf ve sanatkarlar odası seçimine Bitlis odalar birliği başkanı sadettin Özvural, Ahlat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mesut Şeker, Ahlat Şoförler Odası Başkanı Ayvaz Canevi, Tatvan Şoförler Odası Başkanı Naim Artıboğa’ Adilcevaz şoförler odası başkanı Nesim Uluğ' da katıldı.

Başkanlık Seçimine salt çoğunluk sağlandıktan sonra saat 10:05 de saygı duruşu ve istiklal marşının ardından divan heyetinin belirlenmesiyle başladı. Bitlis odalar birliği başkanı sadettin  Özvural, yapmış olduğu konuşmasında esnaf dayanışmasının önemini anlatarak yapmış olduğunuz seçim hayırlara vesile olmasını diledi ve birlik beraberlik mesajı verdi.

Katılan 229 esnafın tamamı Ümit Aldağ ’a oy kullanarak ikinci defa Başkan olarak seçti. Güven tazeleyen Başkan Ümit Aldağ Yapmış olduğu konuşmasında Hamdolsun salt çoğunluğu sağlayarak 1. Oturumda seçimimizi gerçekleştirmiş olduk. Toplamda 229 kişi katıldı katılanların tamamı da bizim için oy kullandı. Bize bu görevi verdikleri için sonsuz teşekkür ediyorum. Cenabı Allah yapacağımız hizmetleri daha iyi daha kaliteli olmasını onlar için daha faydalı bir başkan olmamızı nasip etsin dedi. Ayrıca aramızda işleri nedeniyle ilçe dışında olup katılamayan Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy ve Adilcevaz Ak Parti İlçe Başkanı Hamdi Tutçu ya da çalışmalarımız da yanımızda olduklarından dolayı ve bize vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ederim dedi.

 

Kaynak: (ADM) - ADİLCEVAZ MEDIA Editör: Cengiz VELİOĞLU
Etiketler: , ÜMİT, ALDAĞ, GÜVEN, TAZELEDİ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
 ÜMİT ALDAĞ GÜVEN TAZELEDİ
 ÜMİT ALDAĞ GÜVEN TAZELEDİ
 ÜMİT ALDAĞ GÜVEN TAZELEDİ
Yorumlar
Haber Yazılımı