Haber Detayı
17 Eylül 2018 - Pazartesi 19:34
 
TÜRKİYE GENÇLİK VAKFI (TÜGVA) 3.BÖLGE TOPLANTISINI BİTLİS'TE YAPTI
TÜRKİYE GENÇLİK VAKFI (TÜGVA) 3.BÖLGE TOPLANTISINI BİTLİS'TE YAPTI
GÜNDEM Haberi
TÜRKİYE GENÇLİK VAKFI (TÜGVA) 3.BÖLGE TOPLANTISINI BİTLİS'TE YAPTI

Türkiye Gençlik Vakfı  (TÜGVA)  Bölge toplantıları kapsamında genel merkez teşkilat koordinasyonu 3. Bölge Toplantısı Bitlis’in Ahlat İlçesinde Sultan Alparslan Han’ın otağında oba çadırında yapıldı.

 

Gerçekleşen 3.Bölge Toplantısı’na Türkiye Gençlik Vakfı  (TÜGVA)  3. Bölge başkanı Recep Can ve Bölge Başkan Yardımcısı Yunus Yöney, Bitlis il Başkanı,  ığdır il Başkan yardımcısı teşkilat koordinatörü, Kars il Başkan yardımcısı teşkilat koordinatörü, ağrı il Başkan yardımcısı teşkilat koordinatörü, Muş ve Van Tügva il Başkan yardımcıları teşkilat koordinatörleri katıldı.

 


Türkiye Gençlik Vakfı  (TÜGVA)  Bitlis il başkanı Veysel Cihad Aki yaptığı açıklamada Türkiye Gençlik Vakfı her gün büyüyen ve gelişen yapısıyla gençliğe hizmete devam etmekte. En temel kriterlerimizden biri olan eğitim sürekli bir şekilde devam ediyor. Bu kapsamda İl yönetim kurullarımız ve bağlı koordinatörlüklerimiz Yıl içerisinde kapsamlı bir şekilde eğitim görmekte. Tügva Bitlis olarak çevre illerimizde bulunan (TÜGVA)  teşkilâtlarımızı Bitlis’te Ahlat’ta ağırlamanın yapılan kamplarımıza ev sahibi olabilmenin gururunu yaşıyoruz.

 

Aki “Bitlis kadim bir şehir olarak tarihi ve manevi iklimiyle bundan sonrada inşallah gençlerimizin uğrak noktası olacaktır. Bir kez daha Genel merkez Teşkilat Koordinatörlüğümüzün hazırladığı kampımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Genel merkez yöneticilerimiz Recep Can ve Yunus Yönel beyefendilere katılım gösteren diğer illerin teşkilatlanmadan sorumlu yöneticilerine teşekkür ederim” dedi.

www.adilcevazmedia.com Cengiz Velioğlu

Kaynak: (ADM) - ADİLCEVAZ MEDIA Editör: Cengiz VELİOĞLU
Etiketler: TÜRKİYE, GENÇLİK, VAKFI, (TÜGVA), 3.BÖLGE, TOPLANTISINI, BİTLİS'TE, YAPTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı