Haber Detayı
01 Mayıs 2022 - Pazar 20:44
 
Türk Kızılay Adilcevaz Şube Başkanı Çağlar Toğal'ın Ramazan Bayramı Mesajı
Türk Kızılay Adilcevaz Şube Başkanı Çağlar Toğal'ın Ramazan Bayramı Mesajı
GÜNDEM Haberi
Türk Kızılay Adilcevaz Şube Başkanı Çağlar Toğal'ın Ramazan Bayramı Mesajı

Türk Kızılay Adilcevaz şube Başkanı Çağlar Toğal, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı. 

 

Toğal, yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi; " Yüce Allah’ın biz inananları her yıl rahmet ve mağfireti ile kuşattığı Ramazan Ayı'nın ardından bu yıl da huzur, mutluluk ve bereket dolu bir bayramı millet olarak hep birlikte idrak edeceğiz.Yüreklerin ayrı bir coşku ile attığı, dargınların barıştığı, hüzünlerin mutluluğa dönüştüğü bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşmanın heyecanı içindeyiz.

 

On bir ayın sultanı Ramazan Ayı boyunca, manevi bir duyguyla tuttuğumuz orucun ardından bayram günleri birlik, beraberlik ve dayanışma duyguları ile birbirimizi kucakladığımız müstesna günlerdir. Bayramlar, günlük hayatın koşuşturması içinde ihmal edilebilen kimsesizleri ve ihtiyaç sahiplerini hatırlama, gönülleri kaynaştırma zamanlarıdır.

 

Yaratılıştan gelen kardeşliğimizin perçinlendiği bu mübarek günlerde, aile büyüklerimize, akrabalarımıza, komşularımıza, arkadaş ve dostlarımıza hürmet ve muhabbetlerimizi gösterelim. Büyük bir mutluluk ve huzur içinde idrak edeceğimiz bayramda, evinden, yurdundan uzakta bayram neşesi bekleyen misafirlerimize de bayramın sevincini, neşesini samimi duygularla htirelim.

 

Bu duygu ve düşüncelerle; başta çok kıymetli bağışçılarımızın, saygıdeğer adilcevazlıların ve Gönüllülerimizin Ramazan Bayramı’nı kutlar, bayramın; sevgi, saygı, yardımlaşma, dayanışma, hoşgörü, kardeşlik ve barışa vesile olmasını dilerim" dedi.

Kaynak: (ADM) - ADİLCEVAZ MEDIA Editör: Cengiz VELİOĞLU
Etiketler: Türk, Kızılay, Adilcevaz, Şube, Başkanı, Çağlar, Toğal'ın, Ramazan, Bayramı, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı