Haber Detayı
07 Kasım 2018 - Çarşamba 14:38
 
TERAS CEFE ADİLCEVAZ'DA HİZMETE AÇILDI
TERAS CEFE ADİLCEVAZ'DA HİZMETE AÇILDI
EKONOMİ Haberi
TERAS CEFE ADİLCEVAZ'DA HİZMETE AÇILDI

Adilcevaz Çarşı merkezinde işletmeci Servet Alageyik tarafından Cafe Teras  adında lüks bir mekân hizmete açıldı

 

Açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Necati Gürsoy; İlçemizde açılışını yaptığımız Teras Cafe’nin hayırlı olmasını diliyorum. Çok güzel ve nezih bir işletme olmuş. İşletmeyi açan kardeşlerimin aynı temizlik ve titizlikte akşam geç saatlere kadar açık kalmalarını tavsiye ediyorum. Sevgili hemşerilerimden ise bu tür cafe ve benzeri işletmelere sahip çıkmalarını istiyorum. Açılışa katılan tüm misafirlerimize teşekkür eder, işletmenin ilçemize hayırlı olmasını temenni ederim dedi.

 

Gazetecilere açıklamada bulunan İşletme sahibi Servet Alageyik ise;  “Teras Cafemiz gece geç saatlere kadar hizmete açıktır. Kaliteli hizmet uygun fiyatlarımızla tüm halkımızın hizmetindeyiz. Açılışımıza katılan Sayın Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza, eş dost akrabalara ve tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum dedi.

 

Açılışa Adilcevaz Kaymakamı Arif Karaman, Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy, Ak Parti İlçe Başkanı Hamdi Tutçu, Aydınlar eski Belde Belediye Başkanı Bahattin Alageyik, İlçe Mlli Eğitim Müdürü Yavuz Beşkardeş ve davetliler katıldı.

www.adilcevazmedia.com Cengiz Velioğlu

Kaynak: (ADM) - ADİLCEVAZ MEDIA Editör: Cengiz VELİOĞLU
Etiketler: TERAS, CEFE, ADİLCEVAZ'DA, HİZMETE, AÇILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı