Haber Detayı
22 Mayıs 2018 - Salı 14:13
 
MİNİK YAZARLARIN İMZA GÜNÜ
MİNİK YÜREKLERDEN DEĞERLİ HİKAYELER ADLI KİTAP İÇİN İMZA GÜNÜ YAPILDI
EĞİTİM Haberi
MİNİK YAZARLARIN İMZA GÜNÜ

Minik yüreklerden “değerli” hikaye’ler  imza günü

 

BİTLİS/Adilcevaz’da şehit Mehmet Ali Erçetin ilkokulu tarafından Değerler eğitimi kapsamında yürütülen çalışmalarla toplumsal ve küresel değerleri öğrencilere aktarmak karekterli bireyler yetiştirmek toplumda yer sağlamak amacıyla hazırlanan. Minik yüreklerden “değerli” hikaye’ler adlı kitap için imza günü düzenlendi.

Minik yüreklerden “değerli” hikaye’ler adlı kitabın  imza günü’ne  Adilcevaz kaymakamı sayın Arif Karaman, Adilcevaz Belediye Başkan vekili Cemil Günay, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yavuz Beşkardeş, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Nuri Akkuş, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Emre Yılmaz, şehit Mehmet Ali Erçetin ilkokulu Müdürü Serhat Boz,  Okul Müdürleri , Daire Amirleri, Veliler ve öğretmenler katıldı.

 

Adilcevaz kaymakamı Arif Karaman; “küçük yazarlara çok şanslı olduklarını bu yaşta yazdıkları bir kitab’ın olması kendilerne olan özgeveni artıracaktır inşallah ileride sizleri kendi kitaplarının yazarı olarak görmek istiyoruz dedi ve Minik yüreklerden “değerli” hikayelerin minik yazarlarını  tek tek yazdıkları hikayelerini dinledi

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yavuz Beşkardeş” değerler eğitimi kapsamında Okulumuz şehit Mehmet Ali Erçetin ilkokulu Müdürü Serhat Boz ve ekibine böylesi anlamlı bir projeyi hazırladıkları için şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

Şehit Mehmet Ali Erçetin ilkokulu Müdürü Serhat Boz “Okulumuzda değerler eğitimi kapsamında  yürütülen çalışmalarla amacımız toplumsal ve kültürel değerlerimizi öğrencilerimize aktarırken değerlerin davranışa dönüşmesi ve çocuklarımızın karakterli bireyler olarak toplumda yer almalarını sağlamaktır. Bu bağlamda  değerlerle ilgili yaptığımız hikaye yazma çalışmaları ile  öğrencilerimizin değerleri özümsemesi ve hayatlarına nakşetmeleriydi. Yazılan hikayelerin kitap haline getirilmesi aşamasında gösterdikleri yoğun çabadan ötürü öğrencilerimize, öğretmen arkadaşlarıma, öğrenci velilerimize, emeği geçen herkese ve kitabın basılması aşamasında bizlere katkı sunan Sayın Nail Velioğlu’na  ve Okulumuz adına Sponsor olan lineer inşaat  yetkilileri Bahattin Alageyik ve Rıza Alageyik beylere teşekkür ederim dedi.

 

www.adilcevazmedia.com

cengiz velioğlu

Kaynak: (ADM) - ADİLCEVAZ MEDIA Editör: Cengiz VELİOĞLU
Etiketler: MİNİK, YAZARLARIN, İMZA, GÜNÜ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
MİNİK YAZARLARIN İMZA GÜNÜ
MİNİK YAZARLARIN İMZA GÜNÜ
MİNİK YAZARLARIN İMZA GÜNÜ
MİNİK YAZARLARIN İMZA GÜNÜ
MİNİK YAZARLARIN İMZA GÜNÜ
MİNİK YAZARLARIN İMZA GÜNÜ
MİNİK YAZARLARIN İMZA GÜNÜ
MİNİK YAZARLARIN İMZA GÜNÜ
Yorumlar
Haber Yazılımı