Haber Detayı
02 Mart 2019 - Cumartesi 20:03
 
Mehmet Selim Arıkbaş’tan Ak Partiye Büyük Destek
Mehmet Selim Arıkbaş’tan Ak Partiye Büyük Destek
SİYASET Haberi
Mehmet Selim Arıkbaş’tan Ak Partiye Büyük Destek

Adilcevaz önceki dönem Belediye başkanı Mehmet Selim Arıkbaş Ak Parti seçim bürosunu ziyaret ederek Şahsının Ak Partiye ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Necati Gürsoy ‘a destek verdiğini dile getirdi. AK Parti Seçim İrtibat Bürosunu ziyaret eden Arıkbaş’ı Belediye Başkanı Necati Gürsoy, İlçe Başkanı Hamdi Tutçu, İl Genel Meclis Üyesi Adayı Nevzat Karahan ve partililer karşıladı.

 

Ziyarette konuşan Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy; Bugün ilçemizin geleceği için kendi menfaatlerini geri plana atan Mehmet Selim Arıkbaş’ı büromuzda ağırlıyoruz. Kendisi İlçemizin geleceği için aday olmamış ve partimize desteğini yenilemiştir. Bizim amacımız baş olmak değil. Adilcevaz’ı birlikte yönetmek ve ilçemize beraber hizmet etmektir. Bu vesile ile huzurlarınızda Selim Bey’e çok teşekkür ediyorum, Allah razı olsun dedi. Mehmet Selim Arıkbaş ise konuşmasında ” Kıymetli hemşerilerim bildiğiniz üzere önümüzde bir seçim var.

Ben ilçemizde seçime giren tüm partileri ve adayları gezerek hepsine hayırlı olsun dileklerimi sundum ve son olarak buraya geldim. Seçime giren tüm adaylara başarılar diliyorum. Kıymetli hemşerilerim ben bu seçim herhangi bir muhalefet partisinden aday olmak yerine Hükümet partisine destek verme kararı aldım. Muhalefetten aday olup kazansam bile memleketine hizmet getiremedikten sonra ne işe yarayacaktır. Ben aday olmama kararımı halkımız siz değerli hemşerilerimiz geleceği için aldım. Bugün Hükümetin Bitlis’te çok değerli milletvekilleri var. Gerçekten çok kıymetli bir belediye başkanı ve adayı var. . Dünya lideri Cumhurbaşkanı var. Necati bey hem siyaseti hem bürokrasiyi çok iyi bilen bir başkandır. Kıymetli Hemşerilerim ben iki milletvekilimiz ile görüştüm bu dönem gerçekten Adilcevaz’a çok güzel hizmet yapacaklar. Sayın milletvekilleri Ak parti genel merkezinde bakan düzeyinde hizmet alma gücüne sahiptir. Hükümetimiz Bitlis iline çok değer ve kıymet veriyor. Bugün Adilcevaz’ın muhalefette kalma günü değildir. Bugün ilçemizde 300-400 hemşerimiz çeşitli şekillerde evlerine ekmek götürüyor. Yarın muhalefet kazansa emin olun bu sayı düşecektir. Ama hükümet güçlü şekilde Kazanır ise bu sayı çok daha yukarılara çıkar ve evine ekmek götüren hemşerilerimizin sayısı 700 olur 800 olur. Yapılacak olan projeler tamamen Hükümetin gücüyle geçer ve bizlere hizmet olarak geri döner. Bunları çok iyi düşünmeli ve ona göre karar vermeliyiz. Bu sebeple yapılacak olan seçimlerin ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyor, saygı sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mehmet, Selim, Arıkbaş’tan, Ak, Partiye, Büyük, Destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı