Haber Detayı
05 Haziran 2020 - Cuma 14:27
 
LOYA Çikolata Çukurambar’da Yeniden Hizmet Vermeye Başladı
LOYA Çikolata Çukurambar’da Yeniden Hizmet Vermeye Başla
GÜNDEM Haberi
LOYA Çikolata Çukurambar’da Yeniden Hizmet Vermeye Başladı

 LOYA Çikolata Kısa Bir Aradan Sonra Bütün Çikolata Severlerin Damak Tadına Hitap etmeye Devam Ediyor.

 

Ankara Çukurambar’da faaliyet gösteren, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında geçici olarak kapanan LOYA Çikolata imalathanesi ve LOYA Çikolata Cafe normalleşme süreci çerçevesinde hizmet vermeye başladı.

 

1Haziran 2020 de LOYA Çikolata işletme müdürü Sümeyye Koç ve çalışanları sabah erken saatlerde iş yerlerine gelerek dükkânlarını temizledi. Daha sonra dezenfekte ettikleri işletmelerinde kısa bir aranın ardından müşterilerine hizmet etmeye başladılar. Bölgede eşi ve benzeri olmayan işletmede el yapımı sıfır şeker çikolatalar imal edilmekte, her türlü çikolata çeşidi mevcut olup toptan ve parekende satışı yapılmaktadır. Kısa sürede bütün Ankaralıların uğrak yeri haline gelen LOYA el yapımı ve sıfır şeker Çikolata imalathanesi vegan, İtalyan murano gibi lezzetli çikolata üretimide yapmakta.

 

LOYA Çikolata İşletme sahibi Sayın Sevinç Bozkaya; ”normalleşme süreciyle birlikte yeniden hizmete girecek olan işyerimizde Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkan, dünyayı kasıp kavuran ve Türkiye’de de etkisini gösteren korona virüs salgınına karşı bütün önlemlerimizi almış bulunmaktayız inşallah bu zorlu süreci hep birlikte atlatacağız dedi.

Kaynak: (ADM) - ADİLCEVAZ MEDIA Editör: Cengiz VELİOĞLU
Etiketler: LOYA, Çikolata, Çukurambar’da, Yeniden, Hizmet, Vermeye, Başladı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı