Haber Detayı
08 Ekim 2019 - Salı 13:58
 
Lezzet Durağı Restaurat Adilcevaz'da Hizmet Vermeye Başladı
Lezzet Durağı Restaurat Adilcevaz'da Hizmet Vermeye Başladı
ADİLCEVAZ Haberi
Lezzet Durağı Restaurat Adilcevaz'da Hizmet Vermeye Başladı

Bitlis’in Adilcevaz İlçesinde Lezzet Durağı Restaurant isminde yeni bir işyeri hizmete açıldı.

İşletme sahibi Necati kapıcı tarafından Adilcevaz iş merkezinde hizmete açılan yeni işyerinin açılışı Adilcevaz Kaymakamı Tunahan Çil, Belediye Başkanı Necati Gürsoy, İlçe Jandarma Komutanı Savaş Dalgıç, Ak Parti ilçe Başkanı Hamdi Tutçu, Ak Parti il genel meclis üyesi Nevzat Karahan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yavuz Beşkardeş, ve davetliler tarafından Kurban Kesimi, Dua ve Tekbirler Eşliğinde yapıldı.

Belediye Başkanı Necati Gürsoy, ilçeye yeni bir işyerinin daha açılmış olmasının sevindirici olduğunu belirterek, "İlçemize güzel, geniş ve temiz bir işyerinin daha açılması bizleri sevindirmektedir. Her gün ilçemize kazandırılan yeni işyerlerinin yanı sıra bugünde Necati Kapıcı ve oğlu Muhammed kardeşimizin işyerinin açılışını yapıyoruz. Bu işyerinin Necati ustamıza ve ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Kendilerine işyerlerinde bol kazançlar diliyorum" dedi.

 

Adilcevaz Kaymakamı Tunahan Çil, açılan işyerinin ilçeye ve işyeri sahiplerine hayırlı olmasını temenni ederek, "İlçemizde yeni bir işyeri açılışını yapıyoruz. Bu işyerinin ilçe halkına ve ilçede görev yapan memurlarımıza kaliteli ve güzel hizmet vereceğini temenni ediyorum. Böyle güzel işyerlerinin ilçemizde açılmasından son derece mutlu oluyoruz. İşyerinin ilçemize ve işletme sahiplerine hayırlı olmasını diliyorum" dedi.
 

İşyeri sahibi Necati kapıcı ise, Kurum amirleri ve vatandaşların açılışa katılmalarından dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, Adilcevaz halkına en iyi şekilde hizmet etmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

 

Kaynak: (ADM) - ADİLCEVAZ MEDIA Editör: Cengiz VELİOĞLU
Etiketler: Lezzet, Durağı, Restaurat, Adilcevaz'da, Hizmet, Vermeye, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı