Haber Detayı
12 Şubat 2018 - Pazartesi 12:53
 
KERVANSARAY İKİNCİ ŞUBESİNİ AÇTI
Kervansaray ikinci şubesini açtı.
ADİLCEVAZ Haberi
KERVANSARAY İKİNCİ ŞUBESİNİ AÇTI

İlçemiz esnaflarından Aydın Öğmen  tarafından İlçe sahilinde bulunan Öğretmen evi binasında hizmete giren yeni  işyerinin açılışını Adilcevaz Kaymakamı sayın Arif Karaman, Belediye Başkanvekili Nevzat Karayel,   İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Savaş Dalgıç,  Adilcevaz esnaf ve sanatkarlar odası başkanı ümit Aldağ ve çok sayıda Adilcevaz halkı yaptı.

 

Adilcevaz Kaymakamı Arif Karaman, açılan işyerinin ilçeye ve işyeri sahiplerine hayırlı olmasını temenni ederek, "İlçemizde yeni bir işyeri açılışını yapıyoruz. Bu işyerinin ilçe halkına ve ilçede görev yapan memurlarımıza kaliteli ve güzel hizmet vereceğini temenni ediyorum. Böyle güzel işyerlerinin ilçemizde açılmasından son derece mutlu oluyoruz. İşyerinin ilçemize ve işletme sahiplerine hayırlı olmasını diliyorum" dedi. Belediye

 

Başkanvekili  Nevzat  Karayel ise, açılan işyerinin ilçe halkına ve işyeri sahiplerini hayırlı olmasını diledi.

İşyeri sahibi Aydın Öğmen ise, Kurum amirleri ve vatandaşların açılışa katılmalarından dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, Adilcevaz halkına en iyi şekilde hizmet etmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Kaynak: (ADM) - ADİLCEVAZ MEDIA Editör: Cengiz VELİOĞLU
Etiketler: KERVANSARAY, İKİNCİ, ŞUBESİNİ, AÇTI,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
KERVANSARAY İKİNCİ ŞUBESİNİ AÇTI
KERVANSARAY İKİNCİ ŞUBESİNİ AÇTI
KERVANSARAY İKİNCİ ŞUBESİNİ AÇTI
Yorumlar
Haber Yazılımı