Haber Detayı
28 Nisan 2018 - Cumartesi 21:10
 
Herkes Aday Adayı Abdulselam Er Halkın Adayı
Herkes Aday Adayı Abdulselam Er Halkın Adayı
GÜNDEM Haberi
Herkes Aday Adayı Abdulselam Er Halkın Adayı

Herkes Aday Adayı Abdulselam Er Halkın Adayı

Parlementoya  hizmet veren bir bürokrat, iyi bir Eğitimci, İnancını yaşayan bir gönül adamı Muş’un sungu beldesinden, içimizden biri, Abdulselam Er.

24 Haziran'da yapılacak olan seçimler için,  Abdulselam Er, Ak Parti Muş  İl Başkanlığı'na 27'inci dönem milletvekili genel seçimleri için aday adaylığı başvurusunu yaptı.  Ak Parti Muş İl Başkanlığına aday adaylığı başvuru formunu teslim eden  Abdulselam Er, “Memleketimize karşı hizmet borcumuzu ödemek için, 24 Haziran Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçiminde Adalet ve Kalkınma Partisi Muş Milletvekili aday adayı oldum. Siz değerli hemşerilerimin ve halkımızın teveccühü sonucu Ak Parti Muş Milletvekili aday adaylığımı ilan etmiş bulunmaktayım. Önce rabbimin izni, sonrada siz değerli dostlarımın desteğiyle bu kutlu göreve hazırız” dedi.

Özgeçmiş

1972 yılında Muş’un Sungu kasabasında doğdum. Sungu İlk Öğretim Okulundan sonra 1991 yılında Muş Teknik Lisesinde mezun oldum. Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesinden 1995 mezun oldum. Meslek hayatıma öğretmen olarak Batman ilinde başladım.1998 yılında Muş Teknik Lisesi’ne atandım. Burada Öğretmenlik, Bölüm Şefliği ve Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundum. 2001 yılında kurucu müdür olarak görevlendirildiğim Mesleki Eğitim Merkezinin müdürlüğünü 2004 yılına kadar yürüttüm. 2004 yılında Muş Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak göreve başladım. Bu görev sırasında Bütçe-Yatırım, Atama, Mesleki Eğitim, Avrupa Birliği Projeleri ve Strateji Geliştirme şubelerinde görev yaptım. 2014 yılında Muş Göç İdaresi İl Müdürü olarak görevlendirildim. Haziran ve 1 Kasım 2015 genel seçimlerinde. Ak Parti Muş 2. sıra milletvekili adayı oldum. Halen; Ak Parti Bursa Milletvekili Muhammet Müfit AYDIN Beyin Danışmanı olarak çalışmaktayım.

www.adilcevazmedia.com

cengiz velioğlu

Kaynak: (ADM) - ADİLCEVAZ MEDIA Editör: Cengiz VELİOĞLU
Etiketler: Herkes, Aday, Adayı, Abdulselam, Er, Halkın, Adayı,
Yorumlar
Haber Yazılımı