Haber Detayı
01 Ekim 2021 - Cuma 11:43
 
Eren Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Eren’den BEÜ ziyaret
Eren Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Eren’den BEÜ ziyaret
GÜNDEM Haberi
Eren Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Eren’den BEÜ ziyaret

Enerji ve eğitim sektörünün önde gelen isimlerinden Eren Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Eren ve beraberindeki heyet Bitlis Eren Üniversitesini ziyaret etti.

 

BEÜ Rektörü Prof. Dr. Necmettin Elmastaş tarafından karşılanan Ahmet Eren, daha sonra Rektörlük Makamında ağırlandı.

 

Ziyarette Bitlis Eren Üniversitesinin fiziki altyapı durumu, açılması planlanan Tıp Fakültesi ve OSB Meslek Yüksek Okulu, inşası devam eden Kayak Tesisi, Daire Başkanlıkları Binası, Lojmanlar ile kampüs alanındaki ağaçlandırma çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Ahmet Eren, ziyarette, Rektör Elmastaş’a görevinde başarı dileyerek, Eren Holding olarak üniversiteye destek ve katkı sunmaya devam edeceklerini ifade etti.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Elmastaş, Üniversitemize ve Bitlis iline sundukları katkılardan dolayı Eren Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Eren ve Eren Holding ailesine teşekkür Ederim dedi.

 

Daha sonra Rektör Prof. Dr. Elmastaş, Ahmet Eren ve beraberindeki heyet ile birlikte Üniversite Rahva yerleşkesinde devam eden inşaatları gezerek incelemelerde bulundu.

 

Ziyarette, Eren Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Eren’e, İsmail Eren, Ziya Eren ile Bitlis Eğitim Tanıtım Vakfı (BETAV) Mütevelli Heyet Üyesi Hasan Dalkıran ve Bitlis KOSGEB Müdürü Cevat Kaya da eşlik etti.

 

Kaynak: (ADM) - ADİLCEVAZ MEDIA Editör: Cengiz VELİOĞLU
Etiketler: Eren, Holding, Yönetim, Kurulu, Başkanı, Ahmet, Eren’den, BEÜ, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı