Haber Detayı
26 Nisan 2018 - Perşembe 00:04
 
CENGİZ VELİOĞLU YAZDI ADİLCEVAZ MECLİS YOLUNDA KARARLI
ADİLCEVAZ MECLİS YOLUNDA KARARLI
ADİLCEVAZ Haberi
CENGİZ VELİOĞLU YAZDI ADİLCEVAZ MECLİS YOLUNDA KARARLI

MHP lideri Devlet Bahçeli’nin yaptığı erken seçim çıkışıyla, Cumhurbaşkanlığı külliyesinde yapılan görüşmenin ardından açıklama yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, erken seçim kararı aldıklarını ve seçimlerin 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacağını söyledi.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçim tarihini açıklamasının ardından seçim hazırlıkları da   başladı. Açıklamanın sonrasında Adilcevaz  ilçesinde de milletvekili çıkarma konusu yeniden gündeme geldi.

 

16 yıldır  aralıksız iktidar olan Ak Parti  Adilcevazlı bir milletvekili TBMM’ne gönderemedi.

24 Haziran 2018   Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekiliği seçimleri için  ilçemizin sorunlarını bilen, ilçeyi ve insanlarını tanıyan, derleyip, toparlayacak  liderlik özellikleri

taşıyan kişiler üzerinde çalışmalara  başlamalıdır. Kulislerde konuşulan ve en çok istenilen isimler arasında Belediye Başkanı Necati Görsoy  Ak parti BİTLİS/il Teşkilat Başkanı. Av kadir Köstekçi ve Aydınlar eski Belediye Başkanı Bahattin Alageyik’in isimleri geçiyor.

 


Adilcevaz’ın kronikleşmiş sorunlarının çözümünde Ankara’da temsilcilerinin olması gerektiğini savunan Adilcevaz  halkı, yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde vekil bekliyor. Adilcevaz’ın Ankara’daki gözü kulağı olması lazım Çünkü birilerinin taleplerimizi meclise taşıması, projelerimizin takipçisi olması gerek.

www.adilcevazmedia.com

 

Kaynak: (ADM) - ADİLCEVAZ MEDIA Editör: Cengiz VELİOĞLU
Etiketler: CENGİZ, VELİOĞLU, YAZDI, ADİLCEVAZ, MECLİS, YOLUNDA, KARARLI,
Yorumlar
Haber Yazılımı