Haber Detayı
23 Ağustos 2019 - Cuma 13:51
 
Bitlis Milletvekili Vahit Killer Adilcevazda Muhtarlarla Bir Araya Geldi
Bitlis Milletvekili Vahit Killer Adilcevazda Muhtarlarla Bir Araya Geldi
SİYASET Haberi
Bitlis Milletvekili Vahit Killer Adilcevazda Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Ak Parti Adilcevaz İlçe Başkanlığının düzenlemiş olduğu Muhtarlar toplantısında Ak Parti Bitlis Milletvekili Sayın Vahit Kiler, İl Başkanı Sayın Engin Günceoğlu , Adilcevaz Belediye Başkan Vekili İrfan Halid,i Ak Partyi İlçe Başkanı Hamdi Tutçu, Merkez ilçe başkan vekili Sayın Faysal Erem Adilcevaz Merkez ve Merkeze bağlı köy muhtarlarıyla kahvaltı programında biraraya geldiler.

 

Ak Parti Adilcevaz İlçe Başkanı Hamdi Tutçu yaptığı açılış konuşmasında ilçenin genel sorunlarını dile getirerek, köylerde yapılan yol ve içme suyu çalışmaları hakkında bilgilendirme yaptı. Programa katılan Ak Parti Bitlis Milletvekili Sayın Vahit Kiler, İl Başkanı Sayın Engin Günceoğlu ile mahalle ve köy muhtarlarına teşekkür eden Tutçu, Doğalgaz ve hastanedeki doktor problemleri için Milletvekilinden destek istedi.

 

Ak Parti Bitlis İl Başkanı Sayın Engin Günceoğlu ise artık sorunları yerinde tespit etmek amacıyla ilçelerimizi geziyor ve muhtarlarımızla bir araya gelerek problemleri yerinde tespit ediyoruz. Sayın vekilimiz sorunların çözümü için anında müdahale ederek, gerekli Bakanlık yada Genel Müdürlükle iletişime geçiyor. Yaptığımız toplantıya katılan sayın Muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum dedi.

 

Ak Parti Bitlis Milletvekili Sayın Vahit Kiler ise yaptığı konuşmada; Ak Parti Adilcevaz İlçe Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu muhtarlar toplantısına katılan tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Biz adilcevazda verdiğimiz her sözün arkasındayız ve takibini yapacağız. Özellikle Belediye Başkanımız Necati Beye desteklerimizi artırmak için elimizden gelen her türlü çabayı göstereceğiz. Köylere hizmet götürme birliğine aktardığımız desteklerle bu sene Adilcevazda birçok köy yolunu beton kaplama yapıyoruz ancak bunun yeterli olmadığını ben hepiniz kadar biliyorum. Bitliste kurduğumuz ve 2020 yılında faaliyete geçecek olan parke taşı fabrikasıyla Adilcevazda bütün köylerimizin köy içi yollarını 2023 yılına kadar bitireceğiz. Biz taşı çok ucuza mal edip işkur bünyesinde çalıştıracağımız personellerimizle beraber yol sorununu ortadan kaldıracağız. Bildiğiniz üzere ülkemizde önemli bir maddi sorun var ancak aldığımız veriler doğrultusunda 2020 yılının sonunda bu maddi problem ortadan kalkacak ve 17 yıldır yaptığımız hizmetleri katlayarak yapmaya devam edeceğiz. Buraya sizin sorunlarınızı dinlemek ve yerinde çözmek amacıyla geldik. Şuan çözebildiklerimizi çözeceğiz, çözemediğimiz sorunları ise köy köy inot alarak önümüzde ki süre içerisinde çözeceğiz dedi.

 

Programa katılan mahalle ve köy muhtarları yaşadıkları bölgenin sorunlarını dile getirerek çözümü konusunda destek istediler.

Kaynak: (ADM) - ADİLCEVAZ MEDIA Editör: Cengiz VELİOĞLU
Etiketler: Bitlis, Milletvekili, Vahit, Killer, Adilcevazda, Muhtarlarla, Bir, Araya, Geldi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı