Haber Detayı
25 Haziran 2018 - Pazartesi 13:16
 
BAŞKAN TUTÇU'DAN TEŞEKKÜR MESAJI
BAŞKAN TUTÇU'DAN TEŞEKKÜR MESAJI
SİYASET Haberi
BAŞKAN TUTÇU'DAN TEŞEKKÜR MESAJI

AK PARTİ ADİLCEVAZ İLÇE BAŞKANI HAMDİ TUTÇU’DAN TEŞEKKÜR MESAJI

 

24 Haziran pazar günü gerçekleştirdiğimiz cumhurbaşkanlığı Ve Milletvekili Seçimlerinde Cumhurbaşkanımızın liderliğinde güçlü bir Türkiye için milletimiz oyunu istikrardan yana kullandı.

 

 Başkan Tutçu mesajında şöyle konuştu;”Artık yeni bir dönem başlıyor. Bu seçimlerde demokrasi kazandı, milletimiz kazandı. İlimiz kazandı ilçemiz kazandı Cumhurbaşkanımıza ve Partimize destek veren herkese teşekkür ederim. 

Bu aziz millet her zaman olduğu gibi bu seçimlerde de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yıkmak, ülkemizi bölmek isteyen Avrupa’ya ve içimizdeki hainlere fırsat vermemiştir. Ülkemiz üzerinde yeni bir haçlı savaşı başlatanlara karşı göğsünü siper eden Cumhurbaşkanımıza ve onun partisine destek veren hemşerilerime ve milletimize teşekkür Ederim. 

Bu aziz millet 15 Temmuzun rövanşını yapmak isteyenleri yeniden sandığa gömdü ebeden bu bayrak semalarda dalgalanacak minarelerden ezanlar susmayacaktır. İslam’ın umudu Müslümanların liderini yeniden işinin başına getirenlere minnettarım. Bundan böyle Türkiye’miz istikbali açık istikrarlı bir ülke olmaya devam edecektir. 

Bu seçimde bizleri yalnız bırakmayan çalışmalarımızda yanımızda olan tüm teşkilat mensuplarımıza ilçe halkımıza ve duaları ile bizlere katkı veren tüm hemşerilerimize teşekkür ederim dedi.

www.adilcevazmedia.com  Cengiz Velioğlu

Kaynak: (ADM) - ADİLCEVAZ MEDIA Editör: Cengiz VELİOĞLU
Etiketler: BAŞKAN, TUTÇU'DAN, TEŞEKKÜR, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı