Haber Detayı
12 Mayıs 2018 - Cumartesi 22:52
 
BAŞKAN HAMDİ TUTÇU'NUN ANNELER GÜNÜ MESAJI
BAŞKAN HAMDİ TUTÇU'NUN ANNELER GÜNÜ MESAJI
GÜNDEM Haberi
BAŞKAN HAMDİ TUTÇU'NUN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Bitlis’in Adilcevaz Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Hamdi Tutçu, Anneler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda Anneler Gününü kutladı.

 

Başkan Tutçu mesajında şu ifadeler yer verdi; “Anne sevginin simgesidir. Koşulsuz sever. Annelerimiz toplumun temel direği olarak, sağlıklı bireylerin yetişmesinde ve sağlıklı bir toplumun oluşmasında çok büyük bir role sahiptir.  Hiç yılmadan yorulmadan sevgi, hoşgörü, merhamet ve özveri ile sağlıklı bireylerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen annelerimizin emeği ödenemeyecek kadar büyüktür.

Geceden sabaha hastalığımızda hep başucumuzda, üzüntümüzde ve sevincimizde hep yanımızdadır. Varlıkları ile destekleri bizleri yaşama bağlayan, hayatın zorlukları karşısında güç ve moral veren hayat pınarlarımızdır.

Kollarından şefkat, gözlerinden hayat ve kalplerinden sevgi çağlayan huzur ocağımız, yuvalarımızdır. Annelerimiz, baş tacımızdır. Bacası tüten evlerimizin, yuvalarımızın temel direğidir.

Cennet anaların ayakları altındadır'' hadisi ile cennetle müjdelenen annelere layık olabilmek için ne kadar çaba göstersek azdır. Anne değeri hiçbir şeyle ölçülemeyecek kadar yüce bir duygudur. 

Tüm güzelliklere layık olan annelerimizin gününü kutluyor, tüm sevdikleri ile bir ömür boyu sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileyerek bütün annelerimizin ellerinden öpüyorum”

www.adilcevazmedia.com

cengiz velioğlu

Kaynak: (ADM) - ADİLCEVAZ MEDIA Editör: Cengiz VELİOĞLU
Etiketler: BAŞKAN, HAMDİ, TUTÇU'NUN, ANNELER, GÜNÜ, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı