Haber Detayı
25 Haziran 2018 - Pazartesi 13:09
 
BAŞKAN GÜRSOY'UN TEŞEKKÜR MESAJI
BAŞKAN GÜRSOY'UN TEŞEKKÜR MESAJI
SİYASET Haberi
BAŞKAN GÜRSOY'UN TEŞEKKÜR MESAJI

ADİLCEVAZ BELEDİYE BAŞKANI NECATİ GÜRSOY 24 HAZİRAN’DA YAPILAN SEÇİM İÇİN BİR MESAJ YAYINLADI

 

Başkan Gürsoy. Yayınladığı mesajında “Saygıdeğer Adilcevazlı hemşerilerim, hayati bir öneme sahip olan bir seçimi daha geride bıraktık. Adilcevaz her seçimde olduğu gibi bu seçimde de saygı ve sevgi çerçevesinde çok güzel bir seçim geçirdi. 24 Haziran seçimleri Ülkemizin geleceği, Çocuklarımız geleceği için hayati öneme sahipti. Bu seçimin galibi Türkiye olmuştur halkımız olmuştur. 

Ben Adilcevaz Belediye Başkanı olarak yapılan seçimde Adilcevaz’da büyük bir demokrasi dersi vererek hiçbir olumsuz olayın yaşanmamasını sağlayan Başta Aday olan kardeşlerime, Siyasi parti başkanlarına ve Adilcevazlı hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca seçim çalışmaları süresinde bizlerle birlikte ev ev, kapı kapı gerek Partimize ve Dünya Lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek isteyen gönüldaşlarımıza, partili arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, seçimin Ülkemize ve Milletimize hayırlı uğurlu olmasını yüce Allah’tan diliyorum.

Uzun soluklu bir seçimi geride bırakarak halkımıza, vatandaşlarımıza kaldığımız yerden hizmet etmeye devam edeceğiz. Her zaman olduğu gibi bu seçimde de bizleri destekleyen, yalnız bırakmayan Kadirşinas Adilcevazlı hemşerilerime teşekkür ediyorum, Allah yar ve yardımcınız olsun dedi. 

www.adilcevazmedia.com Cengiz Velioğlu

Kaynak: (ADM) - ADİLCEVAZ MEDIA Editör: Cengiz VELİOĞLU
Etiketler: BAŞKAN, GÜRSOY'UN, TEŞEKKÜR, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı