Haber Detayı
10 Haziran 2018 - Pazar 13:25
 
BAŞKAN GÜRSOY'UN KADİR GECESİ MESAJI
BAŞKAN GÜRSOY'UN KADİR GECESİ MESAJI
İNANÇ Haberi
BAŞKAN GÜRSOY'UN KADİR GECESİ MESAJI

Bitlis’in Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy, Kadir Gecesi. Dolayısıyla Bir Mesaj Yayınladı

 

Mesajında tüm İslam âleminin mübarek Kadir Gecesini kutladı. Başkan Gürsoy, bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesine erişmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, "Birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma duygularının had safhaya ulaştığı 11 ayın Sultanı olan Ramazan Ayı’nın son günlerine yaklaşırken, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne kavuşmuş olmanın heyecanı ve sevincini yaşıyoruz.

 

Kadir Gecesi sema kapılarının sonuna kadar açıldığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği kutlu bir gecedir. Dargınlıklara ve kırgınlıklara son vermek, nefretin yerine sevgiyi, saygıyı, hoşgörüyü, dostluk ve kardeşliği hakim kılmak için bu gece insanlara önemli fırsatlar sunmaktadır.

 

Tutulan oruçlarla yapılan ibadet ve yardımlarla bir manevi iklimden geçerek idrak ettiğimiz Ramazan ayı, Kadir Gecesi ile zirveye ulaşmakta ve bayram sevinci ile taçlanmaktadır. Dedi Ramazan ayı sevgi ve kardeşliğin pekiştiği bir aydır. 

Bu münasebetle tüm hemşerilerimin ve İslam Âleminin Mübarek Kadir Gecesi’ni en içten dileklerimle tebrik eder, ülkemize ve tüm insanlığa barış, sağlık ve esenlikler getirmesi temennisiyle, saygılar sunarım" dedi. 

www.adilcevazmedia.com

Cengiz Velioğlu

Kaynak: (ADM) - ADİLCEVAZ MEDIA Editör: Cengiz VELİOĞLU
Etiketler: BAŞKAN, GÜRSOY'UN, KADİR, GECESİ, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı