Haber Detayı
19 Mart 2018 - Pazartesi 14:31
 
BAŞKAN GÜRSOY KADROYA GEÇEN İŞÇİLERLE TOPLANTI YAPTI
ADİLCEVAZ BELEDİYE BAŞKANI NECATİ GÜRSOY KADROYA GEÇECEK OLAN TAŞERON İŞÇİLERLE TOPLANTI YAPTI
ADİLCEVAZ Haberi
BAŞKAN GÜRSOY KADROYA GEÇEN İŞÇİLERLE TOPLANTI YAPTI

Taşeron çalışanlarla toplantı yapıldı.

Belediye Proje ve Koordinasyon Merkezinde  Belediye Başkanı Sayın Necati Gürsoy, son yayınlanan 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamede yer alan taşeron işçilerin kadroya alınması süreci hakkında  işçilerle toplantı yaparak bilgilendirdi.  Başkan Gürsoy, ilçenin kalkınabilmesi için daha çok çalışmaları gerektiğine değinerek, "Hükümetin yaptığı düzenleme ile çalışma hayatında yeni bir dönem başlıyor. Belediyelerde çalıştırılan taşeron işçiler, bundan sonraki süreçte belediyelerin bünyesindeki iktisadi teşekküller bünyesinde çalıştırılacaklar.

Başkanlık görevini layıkıyla yerine getirecez.

Yapılacak bu çalışmalar neticesinde personellerimiz, vatandaşlarımıza hizmet verdikleri sürece, işlerine devam edeceklerdir. Uygulama hem işçilerimize hem de ilçemize hayırlı olsun. Ayrıca hemşerilerimiz teveccüh ederek başkanlık görevini bize emanet etti.

Hep beraber ilçemiz için elimizden geleni yapalım.

 Hep birlikte ilçemizi kalkındırmak için elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Sorumluluklarımızı bilerek bu ilçeye hep beraber hizmet edeceğiz. İlçemizi daha temiz ve yaşanılabilir hale getirmek için el birliği ile çaba göstereceğiz. Hep birlikte bu anlayışla çalışarak halkımıza en güzel şekilde hizmet vermek için ne gerekirse yapmaya devam edeceğiz. Biz çalıştığımız kurumda çoluk çocuğumuzun rızkını belediye sayesinde kazanıyoruz ve dolayısıyla bu işe, bu kuruma sahip çıkmamız lazım dedi.

Vatandaş’a karşı ilgili olalım.

 İşimizi benimsememiz lazım sahiplendiğiniz müddetçe, vatandaşlarımıza güler yüz gösterdiğiniz müddetçe, Allah'ın izniyle bizim daha yapacak çok işimiz var diye düşünüyorum. Hepinize çalışmalarınızda başarı ve kolaylıklar diliyorum" dedi. 

Sorumluluklarımızı  bilelim ve çalışkan olalım.

Belediyede tembellik istemediğine de vurgu yapan Başkan Gürsoy, bütün personelin daha çok ve sorumluluklarını bilerek verimli çalışmaları gerektiğine vurgu yaptı. 

www.adilcevazmedia.com

Kaynak: (ADM) - ADİLCEVAZ MEDIA Editör: Cengiz VELİOĞLU
Etiketler: BAŞKAN, GÜRSOY, KADROYA, GEÇEN, İŞÇİLERLE, TOPLANTI, YAPTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı