Haber Detayı
12 Mayıs 2018 - Cumartesi 23:40
 
AK PARTİ MUŞ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI ABDULSELAM ER'İN ANNELER GÜNÜ MESAJI
AK PARTİ MUŞ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI ABDULSELAM ER'İN ANNELER GÜNÜ MESAJI
GÜNDEM Haberi
AK PARTİ MUŞ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI ABDULSELAM ER'İN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Ak Parti Muş Milletvekili Aday Adayı Abdulselam Er, Anneler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda Anneler Gününü kutladı.

 

 Milletvekili Aday Adayı Abdulselam Er,mesajında ”Sevginin, şefkatin, merhametin ve sabrın timsali olan tüm annelerin, Anneler Günü’nü kutluyorum. Anne, en zor zamanlarda, en fedakar insandır. Anne, öğretmendir. Anne, hayatını çocuklarına adayan, yüreğinde sevgi ve sabrı taşıyan dünyanın en kutsal varlığıdır. ‘Cennet annelerin ayakları altındadır’ hadisi şerifi, inancımızın annelere vermiş olduğu değeri ortaya koymaktadır. Karşılıksız tek sevgi, anne sevgisidir.

 Bu sevgiye layık evlat olabilmek için, annelerimizin kıymetini en iyi şekilde bilmeliyiz. Onlara saygıyı, hürmeti, ilgiyi, yılda bir gün değil, her gün göstermeliyiz. Annemizle geçireceğimiz zamanın sınırlı olduğu bilinci ile üzerimize düşen görevi en güzel şekilde yerine getirmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyor, sağlıklı, huzur içinde geçirecekleri uzun ömürler diliyorum dedi.

www.adilcevazmedia.com

cengiz velioğlu

Kaynak: (ADM) - ADİLCEVAZ MEDIA Editör: Cengiz VELİOĞLU
Etiketler: AK, PARTİ, MUŞ, MİLLETVEKİLİ, ADAY, ADAYI, ABDULSELAM, ER'İN, ANNELER, GÜNÜ, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı