Haber Detayı
02 Mart 2019 - Cumartesi 22:59
 
Ak Parti Adayları Mahalle ve Köy Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi
Ak Parti Adayları Mahalle ve Köy Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi
SİYASET Haberi
Ak Parti Adayları Mahalle ve Köy Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi

Ak Parti Belediye Başkanı Necati Gürsoy, İlçe Başkanı Hamdi Tutçu, İl Genel Meclis Üyesi Adayları Nevzat Karahan, Cihangir Günay ve Orhan Emen, Mahalle ve Köy Muhtarlarıyla Aygır Gölünde bir araya geldi.

Yapılan Toplantıda açılış konuşmasını yapan Ak Parti İl Genel Meclis üyesi aday Nevzat Karahan; Kıymetli muhtarlarım bizleri kırmayıp buraya kadar zahmet ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bildiğiniz üzere önümüzde yerel seçimler var. İlçemiz için tarihi öneme sahip olan bu seçimlerde bizde Hükümetimizin partisinden arkadaşlarımla birlikte aday oldum. Derdimiz bu millete, şehrimize köylerimize hizmet etmektir. Hizmeti de hükümet partisi yapar. Geçmiş dönemdeki arkadaşımız hizmet etmemesi bizim hizmet etmeyeceğimiz anlamına gelmez. Zaten amaçları hizmet etmek olsaydı bugün burada bizimle beraber olurdu. Bu sebeple elimizi güçlendirmenizi ve üç arkadaşımızı birden kazandırmanızı istiyoruz. Ne kadar güçlü gidersek o kadar hizmet etme şansımız fazla olur. Bu vesile ile tekrar hoş geldiniz diyor saygı ve hürmetlerimi sunuyorum dedi.

 

Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy ise; Cumhurbaşkanımızın uç beyleri, kıymetli muhtarlarım, bizleri kırmayıp buraya kadar geldiğiniz için teşekkür ederim. 5 yıl boyunca birlik ve beraberlik içerisinde şucu,bucu ayrımı yapmadan ilçemize hizmet etme gayreti içerisinde olduk. Hiçbir gün bu bana oy vermedi ayrımı yapmadık, tüm hemşerilerimize aynı mesafede hizmet ettik. Hatalarımız ve eksikliklerimiz muhakkak vardır, ancak yüzümüzü kızartacak hiçbir hatamız eksiğimiz yoktur, anlımız açık, başımız diktir. 31 martta çok önemli bir yerel seçim var. Bu seçim ilçemizin kader seçimidir. Yaptığımız projelerin tamamının uygulanmaya koyulma seçimidir. Sayın Milletvekillerimiz ve Hükümetimiz bize tam destek veriyorlar. 22 Milyon TLye içme suyu şebeke hattı ve arıtma ihalesi bitti bahar ayının gelmesiyle ilk kazmayı vuracağız. Gölet projemiz onaylandı Adilcevaz’ın içme ve sulama suyu sorunu 100 yıl olmayacak. Çağrı merkezi ve yeni hastaneyle 200 vatandaşımızı ekmek sahibi yapacağız. Sahilimize Çevre ödüllü mavi bayrak alacağız. Çarşımızı yenileyecek, büyük bir cami altına pasaj yapacağız. Fakat bunları yapmak için İktidarın ve Hükümetinle beraber çalışmak zorundasın. Bu vesile ile sizde köylerinize, mahallelerinize daha iyi hizmet almak için destek vermelisiniz. Cumhurbaşkanımız sizlere uç beyi derken sizi ne kadar önemsediğini görüyorsunuz. Bu vesile ile programımıza katıldığınız için teşekkür ediyor, bizleri çok güçlü bir şekilde destekleyeceğinizi biliyor, saygılar sunuyorum dedi.

Programın ev sahipliğini İl Genel Meclis üyesi adayları yaptı.

Kaynak: (ADM) - ADİLCEVAZ MEDIA Editör: Cengiz VELİOĞLU
Etiketler: Ak, Parti, Adayları, Mahalle, ve, Köy, Muhtarlarıyla, Bir, Araya, Geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı