Haber Detayı
01 Mayıs 2022 - Pazar 20:16
 
Adilcevaz Kaymakamı İsmail Demir'in Ramazan Bayramı Mesajı
Adilcevaz Kaymakamı İsmail Demir'in Ramazan Bayramı Mesajı
GÜNDEM Haberi
Adilcevaz Kaymakamı İsmail Demir'in Ramazan Bayramı Mesajı

Bitlis/Adilcevaz Kaymakamı İsmail Demir, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

 

Kaymakam Demir, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Yardımlaşma, dayanışma, birlik, beraberlik, sevgi ve kardeşlik duygularının yoğun olarak yaşandığı rahmet, bereket ve mağfiret ayı Ramazan'ı, uğurlamanın hüznünü yaşarken, insanları birleştiren, kardeşliği pekiştiren, kırgınlıkları ortadan kaldıran çok özel zamanlardan Ramazan Bayramına ulaşmış olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz.

 

Demir, bayramların anlamını, güzelliğini ve değerini sadece bayram günlerinde değil, yaşamın her alanında ve tüm ilişkilerimizde hatırlamalıyız. Bayramları bayram yapan onu yaşatanlardır. Bayram vesilesiyle annelerimiz, babalarımız, akrabalarımız ve dostlarımızın, gazileri, şehit yakınlarını ve şehitlerimizin bizlere emaneti olan çocuklarını ziyaret etmeyi, onlarla da bayramlaşmayı, unutmayalım.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, Ramazan Bayramının tüm insanlık için barışa, sevgiye ve kardeşliğe vesile olması temennisiyle, kamu kuruluşlarında ve özel kuruluşlarda çalışan mesai arkadaşlarımın, değerli Adilcevazlı hemşerilerimizin Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

 

Kaynak: (ADM) - ADİLCEVAZ MEDIA Editör: Cengiz VELİOĞLU
Etiketler: Adilcevaz, Kaymakamı, İsmail, Demir'in, Ramazan, Bayramı, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı