Haber Detayı
02 Ekim 2018 - Salı 09:38
 
ADİLCEVAZ, İSTANBUL'DA BİTLİS TANITIM GÜNLERİNE KATILACAK
ADİLCEVAZ, İSTANBUL'DA BİTLİS TANITIM GÜNLERİNE KATILACAK
ADİLCEVAZ Haberi
ADİLCEVAZ, İSTANBUL'DA BİTLİS TANITIM GÜNLERİNE KATILACAK

Adilcevaz İstanbul’da Tanıtım Günlerine Katılacak

Bitlis’in Adilcevaz Belediyesi, 11-14 Ekim 2018 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan Bitlis Tanıtım Günleri’ne katılacak.

Adilcevaz Belediyesi, İstanbul’da düzenlenecek olan etkinlikte, ilçeyi en iyi şekilde tanıtmak için hazırlıklarını sürdürüyor. Bitlis Valiliği öncülüğünde 11–14 Ekim tarihleri arasında İstanbul Maltepe'de düzenlenecek olan Bitlis tanıtım günleri ile ilgili Adilcevaz ilçesinde toplantı düzenlendi.

Adilcevaz Belediyesi tertip komitesi ve esnaflar, Belediye Başkanı Necati Gürsoy’un başkanlığında toplanarak tanıtım günleri programında Adilcevaz standının düzeni, nasıl olması gerektiği, nelerin sergileneceği, tanıtım materyalleri, ikram konuları konuşularak karara bağladı.

Belediye Başkanı Necati Gürsoy, İstanbul’da düzenlenecek olan tanıtım günlerinde ilçeyi en güzel şekilde tanıtmak istediklerini ifade ederek, “11-14 Ekim 2018 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan Bitlis Tanıtım Günleri’nde ilçemizi en iyi şekilde tanıtmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Belediye olarak tanıtım günlerinde standımızı ziyaret edecek olan misafirlerimize ilçemizi yöresel ürünlerimizle en güzel şekilde tanıtmayı düşünüyoruz. Tanıtım günlerinde ilçemizin standına İstanbul’da ve çevre illerde yaşayan tüm hemşerilerimizi bekliyoruz. İnşallah hemşerilerimizin destekleriyle tanıtım günlerinde Adilcevaz Belediyesi olarak ilçemizi en iyi şekilde tanıtma fırsatı bulacağız" dedi.

www.adilcevazmedia.com  Cengiz Velioğlu

Kaynak: (ADM) - ADİLCEVAZ MEDIA Editör: Cengiz VELİOĞLU
Etiketler: ADİLCEVAZ,, İSTANBUL'DA, BİTLİS, TANITIM, GÜNLERİNE, KATILACAK, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı