Haber Detayı
01 Mayıs 2022 - Pazar 20:31
 
Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy'un Ramazan Bayramı Mesajı
Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy'un Ramazan Bayramı Mesajı
GÜNDEM Haberi
Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy'un Ramazan Bayramı Mesajı

Bitlis/Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak tüm hemşerilerinin ve İslam aleminin bayramını tebrik etti. 

 

Belediye Başkanı Necati Gürsoy, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Gürsoy, mesajında, bayramların dinî ve millî duyguların perçinlendiği, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en üst seviyelere çıktığı günler olduğunu belirterek 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayını uğurlamanın hüznünü, bayrama ulaşmanın ise sevinç ve huzurunu yaşadıklarını söyledi.

 

Gürsoy; “Ramazan ayı boyunca gerek ibadetlerimizle gerek yaptığımız yardımlarla dünyevi duygulardan bir nebze olsun uzaklaşarak ramazanın manevi iklimi ile ruhlarımızı arındırdık. Yakınlarımızdaki ihtiyaç sahiplerine el uzattık, soflarımızı sevdiklerimizle paylaştık. 11 ayın sultanı Ramazan ayını uğurlarken, birlikteliğimizin ve dayanışma ruhumuzun tazelendiği Ramazan Bayramı’nı karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Rabbim, hoşgörünün, birlik ve beraberliğin pekiştiği Ramazan ayına tekrar kavuşmayı bizlere nasip etsin inşallah. Bu duygu ve düşüncelerle; adilcevazlı hemşehrilerimin, aziz milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutluyor, bayramın tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Kaynak: (ADM) - ADİLCEVAZ MEDIA Editör: Cengiz VELİOĞLU
Etiketler: Adilcevaz, Belediye, Başkanı, Necati, Gürsoy'un, Ramazan, Bayramı, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı