Haber Detayı
03 Mayıs 2019 - Cuma 08:31
 
Adilcevaz’a Yapılması Düşünülen Hastane İçin İlk Adım Atıldı
Adilcevaz’a Yapılması Düşünülen Hastane İçin İlk Adım Atıldı
SAĞLIK Haberi
Adilcevaz’a Yapılması Düşünülen Hastane İçin İlk Adım Atıldı

Sağlık Bakanlığından Adilcevaz Onkoloji Hastanesine gelen heyet ilçemize yapılması planlanan 75 yataklı hastane için  Onkoloji Hastanesi Başhekimi Mehmet Köseoğlu ve Hastane Müdürü Hayati Nacar’dan bilgi, doküman ve hazırlanmış olan brifing dosyalarını teslim aldılar.

 

Ankara ve Bitlis’ten gelen heyet Hastanede yapılan incelemelerin ve çalışmaların  ardından Hastane yönetimi tarafından hazırlanan Birifing dosyaları ve raporlar heyete teslim edildi.

 

Onkoloji Hastanesi Başhekimi Mehmet Köseoğlu yaptığı açıklamada; İlçemizde yapımı düşünülen hastane için ilk adım atılmış oldu. Dijital ortamda hazırladığımız dosyaları teslim ettik, yapılacak incelemeler neticesinde nihai karar verilecektir. İlçemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum dedi.

 

Hastane Müdürü Hayati Nacar ise ilçemize yapılması planlanan 75 yataklı hastanenin en kısa sürede hayata geçmesi için  büyük emek harcayan Bitlis Milletvekillerimiz Sayın Vahit Kiler ve Cemal Taşar’a Adilcevaz Belediye Başkanımız Sayın Necati Gürsoy’a İl Sağlık Müdürümüz Koray Okur’a ve Mali idari işler müdürümüz Mehmet Şengönül’e çok teşekkür ediyorum. Ankara ve Bitlis’ten gelen heyet raporlarını tuttu. Bizlerde hazırladığımız dosyaları ve raporları teslim ettik. En kısa sürede karar verileceğini düşünüyoruz dedi.

Kaynak: (ADM) - ADİLCEVAZ MEDIA Editör: Cengiz VELİOĞLU
Etiketler: Adilcevaz’a, Yapılması, Düşünülen, Hastane, İçin, İlk, Adım, Atıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı